Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

 

Děkuji vám moc za návštěvu mých stránek

 

KONÍČKY

 

Mezi mé záliby patří v současné době sledování filmů. Dříve jsem se věnoval tvorbě hudby (na kterou moc nemám čas) a signatur, které můžete vidět v mé galerce.

Sbírám různé minerály, hlavně acháty, které mne fascinují svými tvary a barvami a dále mám mini sbírku filmových figurek.

Dále nepohrdnu ani posezení s rodinou, cestování, jízdě na kole, rád jezdím na hory na chatu v létě a nyní jsem si trochu oblíbil hraní her TrackMania Canyon a Killing Floor. Občas si zahraju Counter Strike 1.6 nebo Team Fortress 2 a další hry. Jsem na steamu jako "jutamahmud".

Můj nejoblíbenější hudební žánr je trance, dále mám v oblibě soundtracky z filmů a tzv. Pogomix. Nemám rád hiphop a rep, dechovka mi vůbec nevadí, jako ostatním puberťákům, kteří ji neustále zmiňují, jak ji nesnáší :-)

 

OSTATNÍ:

Nejoblíbenější film: Klub sráčů

Nejoblíbenější seriál: Červený Trpaslík

Doporučuji shlédnout: RRRrrrr!!!, Henry Proper (parodie na Harryho Pottera), South Park, Teorie velkého třesku nebo Misfits

Mám profil na čsfd, kde se toho o mně také hodně dozvíte, tak se juknětě: ZDE

Je mi 24 let (r. 89) a bydlím cca 30km západně od Hradce Králové. V roce (2012) jsem zdárně absolvoval VOŠ v oboru účetnictví a daně v Novém Bydžově, kde jsem získal titul diplomovaný specialista. Toto město neblaze proslulo problémy s romskou komunitou a snahou odpálit bombu na zdejším gymnáziu :-)

Nyní již pracuji v jedné společnosti v Novém Bydžově, mám dva psy - jedna miluje procházky, druhá by se na vodítku uškrtila :-)