Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klub sráčů (Kevin and Perry go large)

Motto: Smaží to tak, až jim tečou vinyly...

Typ filmu: Komedie

Rok výroby: 2000

Hrají: Harry Enfield, Kathy Burke, Ed Bye, Rhys Ifans, Sam Parks, Kenneth Cranham, Christopher Ettridge, Steve McFadden, Tabitha Wady...

Popis: Je jen jedno místo na světě, kde vládnou DJ-ové a holky o "to" samy žebrají - IBIZA!!! Dva ujetí Angličané, zjevem víc než odpudiví, se vydávají vstříc ztrátě panictví. Doufají, že je to povzbudí na cestě k vysněnému cíli - státi se nejlepšími DJ-i na světě. S kufrem plným kondomů jsou připraveni na to nejlepší léto v životě! Kevin a Perry jsou totální outsideři na poli jak sexuálním, tak i DJ'-ském. Pak se jim ale naskytne příležitost jak by se konečně mohli zbavit panictví a zároveň světu dokázat, že jsou špičkový DJ'-ové. Jejich rodiče souhlasí pouze pod jednou podmínkou a to tou, že na Ibizu kde se koná sjezd DJ'-ů a tím pádem i krásných holek, pojedou s nimi. Po příletu na Ibizu se na letišti setkávájí se slavným, ale arogantním DJ'-em Paulem Bulvou, který však dokáže dvěma klukům zajistit popularitu tím, že zremixuje jejich nahrávku a tu pustí v klubu. Brzy poté Kevin s Perrym potkávají dívky svých snů, díky kterým se snad vyřeší problém jejich stálého panictví. Plno skvělé muziky - Fatboy slim, Underworld, Roger Sanchez.

Děj filmu:

Léta páně 1536 byla královna Anglie Anna Boleynová, shledána vinou z velezrady. Byla odsouzena k smrti. Před smrtí jí dělil vláseček, ale naštěstí se objevil mladý kat Kevin, který Annu před useknutí hlavy zachránil. Anna Boleynová mu za záchranu pěkně poděkovala. Bohužel to bylo jen Kevinovo představování, které mu překazila jeho matka při plnění domácích úkolů.

Kevin byl znechucen životem, který žil. Toužil po jedné věci, která se mu zatím nemohla vyplnit. Je už tři sviňský roky připravený, ale zatím žádná holka, ho nenechala zajít, až k tomu!

Kev má kámoše Perryho, který má stejný problém jako on. Po nákupu porno časopisu a po jeho přečtení dostali nápad. Chtěli si zaletět na Ibizu, slunný ostrov plný holek a taneční muziky. Tam by se jim splnil jejich sen, po kterém touží opravdu snad nejvíc na světě.

Bohužel v jejich cestě za snem stojí Kevinovy rodiče, kteří ho nechtějí za žádnou cenu podpořit a tak si musí vydělat na cestu sám. Bohužel, všude, kde žádá o práci odešel s nepořízenou. Jen u staré babičky dostal alespoň vajíčko. V obchodě s hudebními nosiči byli bohužel samí nevzdělanci, kteří ani nevědí, že punk naleznou v hazlu...

Po pracovní době jdou náhodou okolo jednoho domu, kde je nějaká pařba. Kev a Perry si tuto pařbu opravdu užili. Slintali, pili alkohol a to nejlepší přišlo na konec, když šel Kevin spát. V pokoji se zjevila dívka, která sice hned usnula vedle něj, ale pro Kevina to byl jeden z nejlepších dnů, který zažil.

Kevin Perrymu druhý den nakecal, že měl s Sharon poměr, což v Perrymu vzbudilo dojem, že Kev už na Ibizu jet nechce, ale Kev nechtěl za žádnou cenu cestu na Ibizu prošvihnout. Tím Perryho uklidnil.

Šli vydělávat na ulici. Bohužel kámoška Sharon rozhovor Keva s Perrym o poměru slyšela a tak to řekla Sharon. Ta si na Kevina došlápla a řekla, že když to řekne ještě jednou, tak ho zmasí a naznačila, že je panic, který ale opravdu zatím byl.

Po trapné události se jim naštěstí naskytla možnost, když Kevinovýmu otci přijde nová kreditní karta. Zajdou s ní do banky, aby si tam vybrali potřebné peníze na cestu na Ibizu. Ale tam je postihne další katastrofa. V tu dobu se chystá vyloupit banku jeden strašlivý zloděj.

Kevinovi se zalíbí slečna za pultem a nevědomky spustí alarm, čímž dostane odměnu od ředitele banky. Od rodičů dostane obrovskou pochvalu a další překvapení. Rodiče se rozhodli, že zaplatí za lístky na Ibizu a odměnu budou moci utratit na prázdninách. Jenže to mělo další háček. Lístky si koupili i jeho rodiče. Kevinovi je z této informace na zvracení, ale Perry je chytrolín, kterého napadlo, že nemusí s rodiči courat a tak budou mít volnou cestu na zábavu. Kevinovi se ihned udělalo líp a začali se chystat.

Namixovali další skvělý song, který se chystali zahrát na nějaké párty. Sbalili si věci a jeli na letiště.

Na letišti potali holky jejich snů. Rodiče jim byli v patách, takže je nenechali nikam odběhnout. Kluci také na letišti potkali světoznámého deejaye Paula Bulvu, který přijel na Ibizu jako hostující deejay do klubu Amnesia. Kluci se s ním seznámili a dobře si s ním pokecali. Kluci měli nového kamaráda a potom jeli konečně do svého nového bydliště. Tam si vybalili a šli na pláž, o které jeho rodiče neměli ani páru, protože byli už skoro mrtví.

Na pláži potkali holky z letiště, což způsobilo reakci v jejich kalhotách. První rozhovor  s dámami byl v baru, kde jim Kev koupil dvě margarity bez soli.

Večer vyšli do města, kde byli němci a dranďáci a také jejich rodiče, se kterými šli později do restarace, ze které museli  uprchout kvůli nechutnostem rodičů.

Kev a Perry si vyšli do klubu Amnesia, kde opět potkali DJ Bulvu. Pomohli mu s kufříkama a Bulva jim dal vizitku, protože si chtěl poslechnout jejich mix příští den u něj. Kluci zapařili a byli dokonce vzhůru celou noc. Takže zabodovali.

V hotelu našli rodiče v plné jízdě. Kevin hledal kyblík, aby se mohl vyzvracet. Představova si, jak to asi probíhalo, když měl být splozen.

Potom šli kluci za Bulvou do jeho vilky. Ten požádal kluky, jestli by mu pomohli vymalovat záchod a jestli by nějak neproušťouchli ucpaný záchod. Perrymu potom trošičku smrděla ruka, protože tam neměl štětku. Bulva měl bohužel rozbitý kazeťák, takže si to poslechne až ten další den, až mu kluci pomůžou s praním jeho kalhot.

Potom šli kluci na pláž, aby se trošičku smočili. Perry potřeboval na záchod, tak to pustil rovnou do moře, protože podle něho je to základ. Ale nečekaně vyplavalo i jeho hovínko, které nešťastnou náhodou vlítlo do Kevinových úst. To bohužel viděly i ty holky z letiště.

Kluci poté chtěli nějak oslnit dívky a tak si pronajali skútry. Ale jejich jízda před děvčaty se moc nevydařila. Potom se setkali v baru, kde se blíže seznámili a dohodli se na společné noci v klubu Amnesia. Holky šli domů se zkrášlit a Kevin a Perry čekali přede dveřmi. Po čtyřech hodinách, když holky vyšly ven, tak byli kluci oslnění. Krásnější holky ještě nikdy neviděli.

V Amnésii si někdo dával nějaké pilulky, o kterých ani nevěděli co to je. Potom se jim udělalo špatně a tak z balkónu padaly dolů zvratky, který spadly na hlavy Kevina a Perryho. Kluci se rozloučili s dámama, s panem v kufru, s němci a s klubaři a šli domů.

V noci uslyšel Perry nějaké podivné zvuky z vedlejší místnosti, kde byly Kevinovy rodiče. Zrovna měli pohlavní styk a Perry všechno natočil na kameru, protože byl moc  nadržený.

Druhý den čistili kluci u Bulvy v kuchyni podlahu. Bulva si vzal kazetu z batohu a vytáhl i kameru, kde byly záběry Kevinových rodičů. Pro Bulvu to byla zábava a tak to chtěl promítnout všem na telce. Když to viděl Kevin a Perry se mu omlouval, naštval se na Perryho a utekl pryč. Perry za ním běžel, ale Kevin mu řekl, že už není jeho kámoš, ani jeho parťk deejay. Už ho nikdy nechtěl vidět. Kev našel ve městě pejska, se kterým chtěl zapomenout na to, co udělal Perry. Kev také viděl ve městě holky, které šli někam s kluky, které potkaly v Amnésii. Když je viděl Kev, rozběhl se s pláčem do hotelu. 

Perry si s jedním malým klukem začal stavět hrad z písku. Potkal tam holky s jejich geyskými přátely. Cancice řekla Perrymu, ať vzkáže Kevinouvi, že je prýma a Gemma na Perryho mrkla. Perry šel za Kevem do hotelu, aby se mu omluvil a řekl mu o holkách. Když šel kolem Bulvový vily, tak mu Bulva vrátil kazetu a říkal, že jejich mix je dobrej a že ho zahraje v klubu. Když se Perry vrátil do hotel, tak se Perry Kevinovi omluvil a zase se zpřátelili. Kev měl jít s rodiči do restaurace, ale raději šel s Perrym do klubu.

U Bulvy nastoupili do jeho limuzíny, kde jim Bulva ukázal jejich mix na whitelabelu, jeli za děvčaty a potom do klubu. Pro Keva a Perryho to byl den D. Kevinovy rodiče se rozhodli, že půjdou také do klubu, bohužel tam ale nedávali slevy pro důchodce a tak museli  zaplatit plnou cenu. Pro kluky přišel jejich čas. Začal hrát jejich song. Rodiče poslouchali s tančícími návštěvníky Amnésie. Bulva pustil při songu videoklip, kde byly  Kevovy rodiče. Kluci nevěděli, jak na to zareágují Gemma a Candice, ale ty si řekly, že jsou slavné a tak to bylo v cajku. Ale Bulva to uprostřed stopnul, protože to byl pro něho trapný song. Chtěl tu desku zničit, ale zastavil ho Obr Baz, který sice dostal padáka, ale konečně mohl dát Bulvovi to, co si zasloužil. Kluci poté opět spustili jejich song a dav jásal.

Ke svítání leželi na pláži a holky s nimi. Konečně se zbavili panictví a stali se slavnými deejayemi. Jeho rodiče se také stali slavnými kvůli tomu videoklipu a tak vydali knížku o lepším sexu ve středním věku.

A jestli neumřeli, tak ještě žijí a mixují dodnes.

 

Zajímavosti:

- tento film je od tvůrců Mr.Beana

- Klub Amnesia > ve filmu použili vchod z El Divina.

- Amnesia je na půlce cesty mezi Eivisou a San Antoniem a jezdí tam discobus, takový ten patrový z Anglie.Vstupné je 30 euro a pivo stojí 7 euro, ale vyplatí se to!

- kluby zmíněné ve filmu ve skutečnosti opravdu existují

 

Překopírováno z mých stránek, které mi ukradl Scorsese